Změna, která za to stojí!

Se zásuvkami a vypínači schneider unica vám půjde vybavování vašeho bytu dobře od ruky!
Pokud už jste také někdy vybavovali byt a snažili jste se o naprostý soulad veškerého jeho obsahu, tak sami jistě moc dobře víte, jak náročné je dosáhnout jednoty věcí. I když máte mnohdy jasnou představu o tom, jak by vše mělo vypadat, od ideálu vás často dělí nedostatek potřebného vybavení na trhu. Zkrátka se vám nedaří nalézt věci v těch pravých barvách anebo zajímavém designu, jaký právě hledáte. černé zástrčky.jpgA co je ještě větším překvapením, většinou to platí u věcí, u kterých byste to třeba ani čekali. Vezměte si například takové zásuvky a vypínače – taková malá věc, bez které se nikdo z nás neobejde. Na první pohled to vypadá, že bude z čeho vybírat, neboť zhotovit tyto malé elektronické pomocníky v široké škále nejrůznějších variací je přece hračka. Ale není to tak. Jestliže je něčeho na trhu mnoho, pak jsou to výrobky bílé, šedé a béžové. Máte zájem o jinou barvu anebo nápadité provedení? Pak máte smůlu!
Ale ne, vlastně nemáte. Záleží na tom, u jakého výrobce si vyberete. V portfoliu výrobce schneider electric, konkrétně v jeho produktové řadě unica, naleznete přesně to, co hledáte!
Spíše budete mít problém si vybrat. V tomto případě je barevná škála tak obsáhlá, že se vám z toho zatočí hlava. A nejen, že můžete volit z krásných barev, ale také ze zajímavých tvarů. Zkrátka, tento výrobce neklade důraz pouze na dokonalou kvalitu výrobků, ale také na jejich design.bílý vypínač, béžová zeď.jpg
Jenže to stále není vše. Důležitá je i variabilita nabízených výrobků. Ty stojí na promyšleném modulárním systému, kdy ke každému univerzálnímu strojku jednoduše napasujete unikátní rámeček. Zatímco strojky zůstávají vždy stejné, rámečky můžete měnit podle potřeby.
Takže až vás ty stávající omrzí, jednoduše je vyměňte za jiné, které se do bytu budou hodit lépe. A protože jsou cenově přijatelné, můžete je měnit tak často, jak vám to bude milé.