Čistou vodu v bazénu můžete mít jedna dvě

Řešíte optimální kvalitu vody v bazénu? Chtěli byste mít vodu čistou a průzračnou, ale děsí vás množství a rozmanitost přípravků bazénové chemie, ve kterých se vůbec nevyznáte? Hledáte jednoduchý a nadto účinný způsob, jak stabilizovat kvalitu vody ve vaší nádrži?
Jistě vás příjemně překvapí, že k tomu, abyste dosáhli dobrých výsledků, a skvělé čistoty vody v nádrži nemusíte používat celou paletu přípravků bazénové chemie, ale vystačíte si jen s jedním chytrým řešením. Tím jsou multifunkční chlorové tablety 5v1.

kapička

Tyto multifunkční tablety jsou chytrým řešením, které vám pomůže zajistit optimální kvalitu vody v bazénu, a přitom nebudete muset udělat nic víc, než umístit potřebné množství tablet do dávkovače anebo plováku, ve kterém se budou postupně rozpouštět a uvolňovat do celého objemu nádrže.

Jak již bylo řečeno, tak tyto chytré tablety zastanou hned několik nezbytných úkolů. V první řadě vodu důkladně desinfikují, čímž zabraňují růstu nežádoucích mikroorganismů, jako jsou řasy, sinice či bakterie. Optimální koncentrace aktivního chlóru ve vodě vás zbaví nežádoucího organického znečištění. Díky tabletám ovšem dosáhnete nejen optimální koncentrace aktivního chlóru, ale také optimální hladiny pH v nádrži. Tablety pomáhají vysrážet všechny ve vodě obsažené nečistoty, čímž zvyšují efektivitu bazénové filtrace a vodu v nádrži viditelně projasní. Rovněž zabraňují usazování inkrustací na stěnách nádrže. Voda v bazénu je tak na první pohled dokonale čistá a průzračná a vy pro to nemusíte udělat prakticky nic jiného, než vhodit potřebné množství tablet do vody.

trysky

Jak je tedy vidět, tak péče o vodu v bazénu už nemůže být jednodušší. Navíc si můžete vybírat jak mezi různou velikostí tablet, tak mezi různými velikostmi balení, takže je jisté, že si vyberete takový produkt, se kterým budete maximálně spokojeni. O vodu ve vašem bazénu tak můžete pečovat s minimálním úsilím.