Potřebujete rychlý přesun? Zavolejte taxi

Náhody se prostě stávají. Potřebujete někam narychlo odjet. K lékaři, na letiště, na pracovní schůzku nebo z večírku, plesu dopravit hosty ze svatby a jako na potvoru zrovna není čím. Půjčit auto si nejspíš nebude možné, protože ho musíte mít zamluvené již delší dobu dopředu.
řidič taxiku
Co v takové situaci dělat? Zavolejte si taxi službu. Je pro vás k dispozici ve dne i v noci. Taxi službu vybírejte podle toho, kam jedete, popřípadě co potřebujete převážet. Řidiče si můžete objednat přes dispečink nebo se snažit auto odchytit přímo na ulici. Některé taxi služby nabízí možnost přepravy zásilek menších rozměrů. Někteří nabízí i přidruženou kurýrní službu, kdy vám řidič přepraví zásilku stejně rychle jako kurýrní služba.
Slušná a ochotná taxi služba nabídne něco navíc. V případě převozu seniorů jim pomohou při nástupu do automobilu nebo s těžkými zavazadly. Pokud zákazník jejich služeb využívá pravidelně, bude mu poskytnuta nějaká sleva nebo jiné výhody. V případě, že budete potřebovat přepravit dítě, předem nahlaste tuto skutečnost na dispečink, bude vám poskytnuta dětská sedačka.
Ve většině případů po vás bude za služby požadována platba v hotovosti, ale výjimkou už není ani úhrada platební kartou nebo na fakturu.
vozy taxi
Některé taxi služby dokonce nabízí dovoz do sousedících zemí Evropské unie.
V případě, že budete potřebovat odvoz více lidí ze svatby nebo školení bude se vám hodit auto s více místy. Pro náročné klienty jsou v nabídce k dispozici luxusní vozy. Hodí se vám v případě návštěvy zahraničních klientů.
Ceník za taxi službu je rozdílná. K rozdílům přispívá skutečnost, ve kterém městě je služba provozována. Ve větších městech zaplatí vyšší cenu za kilometr i za přistavení vozu. Další poplatek zaplatíte v případě, že na vás bude řidič čekat. Srovnání cen za taxi služby najdete na internetu.