Setkání s virtualitou

Jde o to, že tato věc má více podob. Nejznámější je ta, ve které je tohoto fenoménu využito ve 3D modelování předmětů. Není to však jen tohle. Virtuální může být například i kancelář. Takže pokud jste někdy psali dopis nějaké firmě, je docela dobře možné, že skončil právě ve výše psaném. Poslední sčítání odhalilo, že tuto neskutečnou výhodu využívá zhruba každá osmá firma u nás. A stál jich přibývá, protože je to cenově velice výhodné. Ve skutečné kanceláři se musí platit za její pronájem, spotřebu energií, uklízečku a já nevím co ještě.

kancelář

Například v zimě za topení. Pokud má však firma jen virtuální kancelář, platí pouze pronájem, a to ještě zhruba v desetině ceny pronájmu skutečné kanceláře. Abyste rozuměli, tato kancelář skutečně existuje, to musí. Pouze tam nemusí nikdo „čučet“ denně dvanáct hodin. Ve své podstatě to totiž funguje následovně. Firma, která shání kancelářské prostory najde tuto možnost. Například přes tento článek klepnutím na níže uvedený odkaz. Sepíše smlouvu o pronájmu na tuto kancelář a tím získá povinnou fyzickou adresu.

kancelář s úředníkem

Pronajímatel, například virtuální sídlo firmy Praha, který je jeden z nejrychlejších a nejlevnějších, pak zařídí veškeré další náležitosti, které jsou s tímto spojeny, a navíc opatří onu kancelář cedulkou. To také musí, jinak by mohla následovat pokuta až sto tisíc korun. Firma prostě toto označení na svém sídle mít musí. Nuže, pro ni je tím vše vyřízeno. Pronajímatel jí každý den, nebo v domluveném intervalu pošle fyzickou poštu a tím je to odbyto. Má po starostech a ušetřené peníze za klasickou kancelář pak může investovat někam jinam. Asi se nyní otážete, co když se tam chce s někým sejít? No, to přece klidně může. Výše uvedená firma poskytne klidně i konferenční prostory. Stačí se předem domluvit. Je to rychlé a jednoduché. Klidně tak může fungovat i vaše společnost.

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.