21 dní k hojnosti

Hitem dnešního léta je výzva 21 dní k hojnosti. Jedná se o proces, který jedinci pomůže vyrovnat se s minulostí, rodinnými problémy či s ujasněním svých budoucích cílů, snů a přání. Dojdete tak tedy k tomu, že se otevřete novému proudu myšlenek, nastavíte svůj směr života tak, jak si přejete a v neposlední řadě bude mnohem více spokojeni sami se sebou jako s člověkem.

čtení v trávě

Ona výzva má své kořeny daleko ve Španělsku u pana Deepaka Chopra, který to údajně vše vymyslel a sepsal. Jedná se tedy o ucelený soubor 21 úkolů a meditací, které vám pomohou nastartovat nový život, který se vám jistě bude více líbit, než život minulý. Ničeho se nebojte, vše je již dostupné také češtině, takže nemusíte mít strach, že byste něčemu neporozuměli či něco nepochopili.

A jaké jsou tedy podmínky účasti? Je snad tou nejlepší zprávou, že tato životní šance je dostupná úplně pro kohokoliv, a v současnosti se ve velkých vlnách řítí sociální sítí zvanou Facebook. V dané skupině je vždy jedna osoba správce, která celých 21 dní řídí program, a všechny vede k tomu, aby celou touto výzvou prošli úspěšně.

Jediné, co si musíte pořídit je zápisníček, sešit či pořadač s papíry – to už je jen a jen na vás, jak vám to vyhovuje. Dále je také vhodné mít po ruce tužku, propisku a nějaké ty barvičky jako například pastelky či fixky.

Osobní zkušenost

Já osobně jsem dnes již za polovinou výzvy, a mohu vám ji jen vřele doporučit. Určitě je vhodná, pokud si nejste sami sebou jisti či v případě, kdy máte prostý zájem o osobní rozvoj. Jsou v ní zařazeny lehké a příjemné úkoly, ale také překonávání těžkých překážek z minulosti či lekce odpuštění. Jak říkám, ne vše bude lehké, ale vy ji určitě zvládnete.

Podmínkami pokračování ve výzvě je splnění zadaného úkolu do 24 hodin. Až bude úkol příslušný pro daný den splněn, je nutné, abyste jej vyfotili, a dali do komentáře pod patřičný příspěvek. Nebojte se toho, že by si někdo četl vaše odpovědi, jelikož zde nejde o nikoho jiného, než o vás. Avšak aby vaše dušička měla klid, tak klidně danou fotografii rozmažte či počmárejte v editoru. To jistě nikomu vadit nebude.
nepřestávej snít

Závěrem bych vám ráda sdělila, že účasti v této výzvě jistě nebudete litovat – určitě ji oceníte. Nenuťte se však k připojení, pokud si nejste jistí, zda je to pravé. Každý z nás musí sám poznat čas, kdy nadejde ten správný okamžik.