Noční můra aneb úklid bazénu.

Milujete vodu? A rádi plavete nebo si užíváte vodní hrátky? Máte doma bazén? A co teprve ta údržba, když vám tam nalétá smetí? U nás najdete vše! Milujete léto? A co teprve koupání v bazénu? My také! Ale pak nastává problém v podobě úklidu. No přiznejte se dobrovolně, na koho padne tato neoblíbená činnost? Na tatínka nebo maminku, nebo snad děti? Upřímně dno bazénu je hůře čistitelné, protože filtrace nevezme opravdu všechno. A tak nezbývá nic jiného, než vzít nějaký hadr a pořádně to vyčistit.

vysavač bazén

A nelíbilo by se vám, kdybychom vám ušetřili práci? Už jste někdy slyšeli o vysavači do bazénu? Pokud ano, pak jsme rádi. Ale pokud ne tak vám ho samozřejmě představíme. Náš bazénový vysavač Chlorito má jednu obrovskou výhodu. Jakou? No přece tu, že vás uklízení bazénu začne bavit, protože nebude nic snazšího než to prostě jen vysát a je hotovo. Za opravdu krátkou chvilku budete mít naprosto čistý bazén. A můžete si pozvat kamarády, a zblednou závistí jak máte vše naprosto čisté. Z naší nabídky si vybere i ten nejnáročnější zákazník, která kdy byl. Ale nemáte jen tyto bazénové vysavače, ale také další příslušenství pro bazény, ale i jezírka. Je libo třeba bazénové schůdky? Proto vám představujeme další produkty, a to konkrétně pískové filtrace, odstraňovač zákalu, přípravky proti řasám, bazénové folie a plachty, bazénové chemie pro dávkovače, zahradní hadice, příslušenství pro jezírka, která miluje snad každý, ale kdo jej má tak moc dobře ví, že údržba je opravdu pracná.

vysavač bazén

Navíc perfektní fotky, které nabízí náš e-shop vám zajistí podrobný přehled o tom, jak naše výrobky vypadají. Jsme prostě chlorito! Naše ceny jsou dobré, a navíc máme skvělé hodnocení od zákazníků! Tak na co ještě váhat? Přece na nic! Jestliže se chystáte připravit si i bazénovou párty, tak váš bazén prostě musí vypadat exkluzivně, a hlavně čistě! Nebo snad sháníte tester vody v bazénu? Ten u nás samozřejmě také sežene za dobrou cenu! Máte kapkové nebo proužkové, nebo dokonce i tabletové. A samozřejmostí jsou i náhradní náplně!